top of page
pexels-pixabay-256381.jpg

הלקוחות שלנו

Our Clients
handshake copy.png
שותפים לחזון של מחר

היחסים העסקיים ארוכי הטווח שלנו עם יצרנים וספקים בין לאומיים הופכים את טנגו הנדסה לשותפה האידיאלית להגדרה, ייבוא ויישום חומרים וטכנולוגיות פורצות דרך לייעול ושיפור התהליכים שלך.

אנו נהווה את החוליה המקשרת בין לקוחותינו בארץ לספקים עולמיים ונעניק לך שקט נפשי ע"י  ניהול תקשורת מהירה ויעילה עם אותם ספקים.

אנו מחזיקים בידע, בניסיון ובכל הנדרש על מנת ללוות את לקוחותינו לאורך כל הדרך משלב התכנון ועד השלמת התהליך

תיק הלקוחות שלנו
Aeronautics.png

ארונאוטיקס

אווירונאוטיקה מתמקדת בפתרונות בלתי מאוישים, במיוחד  של מערכות אוויריות. מגובה על ידי מחקר ופיתוח מתמשך, אירונאוטיקה כוללת מגוון שלם של מערכות משנה כגון ניווט אינרציאלי, מערכות הנעה ושיגור, ויחידות פיקוד ובקרה. מטה החברה בישראל ונרכש לאחרונה על ידי רפאל ומר אביחי סטולרו.

Baliwind.png

באליוונד

Baliwind Technologies Ltd מתמקדת בפיתוח, תכנון, הנדסה וייצור חומרים מרוכבים לתעשיית התעופה. החברה מתמחה בייצור כלי טיס בלתי מאוישים, קייטבורדים ומוצרים סטנדרטיים אחרים המתאימים לדרישות הלקוח.

Bluebird.png

בלובירד

Bluebird Aerospace Systems, שהוקמה בשנת 2002, היא שחקנית דומיננטית בתעשיית מערכות אוויריות טקטיות (UAS). מערכות האוויר הבלתי מאוישות המתקדמות שלה מצוידות במערכות למיפוי טקטי לפי דרישה (TMOD) ליישומים צבאיים, HLS, אבטחה, ניהול אסונות, אכיפת חוק ויישומים מסחריים שונים.

Cm Composite.png

סי.אם חומרים מרוכבים

CM חומרים מרוכבים בע"מ הינה חברה ישראלית המתמחה בחומרים מרוכבים לתעשיית התעופה. עם הכנסות של למעלה מ -9 מיליון דולר, היא מייצרת מטוסים, טילים, רכיבי כלי רכב חלליים ומגוון סחורות אחרות.

Screen Shot 2020-11-05 at 3.21.16 PM.png

קומפרטס

Comparts Ltd הינה חלק מקבוצת אבנון והוקמה בשנת 2005. החברה מתמקדת בייצור מל"טים, אך הרחיבה את יכולותיה גם לתעשיית הרכב והמכשור הרפואי. מחלקת המו"פ של Comparts מפתחת ומשפרת ללא הרף את תהליך הייצור שלה ומוצריה.

Elbit.png

אלביט מערכות

אלביט מערכות הינה חברת היי-טק בינלאומית המתמחה במוצרים ומערכות ביטחון פנים, כולל כלי טיס צבאים, תעופה מסחרית,  מל"טים ואמצעי לחימה ומעקב. החברות הבנות הגדולות של אלביט מערכות כוללות את אלביט מערכות אמריקה, C4I וסייבר ו- ELS.

FBM.png

אף.בי.אם

כיצרנית מובילה בחלקים מרוכבים, FBM מייצרת רכיבים כמו להבים מסתובבים במהירות גבוהה וציוד מוסמך  NADCAP לחברת בואינג ותעשיית החלל.

Israel Pm Office.png

משרד ראש הממשלה

משרד ראש ממשלת ישראל אחראי על תיאום העבודה בחטיבות המשנה כמו המשרד לעניינים אסטרטגיים בישראל, השב"כ והמינהל הלאומי לסייבר בישראל.

IAI.png

התעשיה האווירית לישראל

התעשייה האווירית היא ארגון אחראי, בר קיימא ומוביל בשוק הביטחוני והמסחרי ומספקת טכנולוגיות ומערכות משוכללות. IAS מפתחת פתרונות להגנה אווירית, לוויינים, משגרים, מערכות ניהול קרב ותקשורת, מערכות ימיות, תעופה מסחרית ואבטחת סייבר.

Kanfit.png

כנפית

Kanfit הינה יצרנית מוסמכת AS9100D ו- NADCAP בענפי התעופה והחלל ומכשור רפואי. החברה הוקמה בשנת 1986 ומספקת חלקים ראשוניים ומפורטים, מכלולי משנה ומכלולים מוכנים להתקנה עבור לקוחות כמו חיל האוויר ומשרד הביטחון. כמו כן, היא ספקית מורשית של חלקים ומכלולי משנה עבור Gulfstream, בואינג, לוקהיד מרטין ורבים אחרים.

Light & strong.png

לייט אנד סטרונג

ללייט אנד סטרונג נוכחות עולמית בתחום התעופה והחלל ונרכשה לאחרונה על ידי קבוצת לוהיה ההודית. החברה מבצעת את הכשרת OTJ בישראל במטרה להבטיח תקני איכות מחמירים לכל מוצריה. חברת Light & Strong מספקת, מעצבת ומייצרת פתרונות OEM בתחום ההגנה והמטוסים העולמיים עם ביצועים מדויקים ויצירתיים.

Orlite.png

אורלייט

מתמחה במחקר, תכנון וייצור של חומרים מרוכבים קלים. אורליט כוללת אגף תעופה וחלל, חטיבת רכיבים צבאיים ואגף ארונות פוליאסטר מחוזקים מפיברגלס. היא גם חלוצה וספקית של אריזות תחמושת עמידות באש (FRAC) המשמשות לטנקים ולרכבים קרביים.

Rafael.png

רפאל

רפאל מערכות הגנה מתקדמות היא אחת משלוש חברות הביטחון הגדולות בישראל. עם למעלה מ- 8,000 עובדים ומעל 70 שנות ניסיון, ומפתחת מערכות סייבר, הגנה ואבטחה מתקדמות. פתרונות אלו עונים על הצרכים של בסיס לקוחות עולמי המשתרע על לחימה באוויר, ביבשה, ובים.

Shenkar.png

מכללת שנקר

שנקר הוא בית ספר ישראלי לעיצוב המחזיק במחלקה להנדסת חומרים פולימרים, הנדסת תוכנה, הנדסת תעשייה ועיצוב טקסטיל. המחלקה לעיצוב תעשייתי קיבלה ציון 9 באירופה וביבשת אמריקה על ידי פרסי העיצוב Red Dot Design.

Technion.png

הטכניון

הטכניון, או המכון הטכנולוגי הישראלי, היא אוניברסיטת מחקר ציבורית הממוקמת בחיפה, ישראל. האוניברסיטה הוקמה בשנת 1912 וכעת היא מדורגת בין 100 האוניברסיטאות המובילות בעולם. הטכניון מציע תארים במדע, הנדסה, ניהול תעשייתי ואדריכלות. חברי הסגל שלו כוללים שלושה חתני פרס נובל בכימיה, ולפיכך, למכון תפקיד מרכזי בהיסטוריה של ישראל המודרנית.

bottom of page