pexels-pixabay-256381.jpg

הלקוחות שלנו

 
שותפים לחזון של מחר

היחסים העסקיים ארוכי הטווח שלנו עם יצרנים וספקים בין לאומיים הופכים את טנגו הנדסה לשותפה האידיאלית להגדרה, ייבוא ויישום חומרים וטכנולוגיות פורצות דרך לייעול ושיפור התהליכים שלך.

אנו נהווה את החוליה המקשרת בין לקוחותינו בארץ לספקים עולמיים ונעניק לך שקט נפשי ע"י  ניהול תקשורת מהירה ויעילה עם אותם ספקים.

אנו מחזיקים בידע, בניסיון ובכל הנדרש על מנת ללוות את לקוחותינו לאורך כל הדרך משלב התכנון ועד השלמת התהליך

תיק הלקוחות שלנו

ארונאוטיקס

אווירונאוטיקה מתמקדת בפתרונות בלתי מאוישים, במיוחד  של מערכות אוויריות. מגובה על ידי מחקר ופיתוח מתמשך, אירונאוטיקה כוללת מגוון שלם של מערכות משנה כגון ניווט אינרציאלי, מערכות הנעה ושיגור, ויחידות פיקוד ובקרה. מטה החברה בישראל ונרכש לאחרונה על ידי רפאל ומר אביחי סטולרו.

באליוונד

Baliwind Technologies Ltd מתמקדת בפיתוח, תכנון, הנדסה וייצור חומרים מרוכבים לתעשיית התעופה. החברה מתמחה בייצור כלי טיס בלתי מאוישים, קייטבורדים ומוצרים סטנדרטיים אחרים המתאימים לדרישות הלקוח.

בלובירד

Bluebird Aerospace Systems, שהוקמה בשנת 2002, היא שחקנית דומיננטית בתעשיית מערכות אוויריות טקטיות (UAS). מערכות האוויר הבלתי מאוישות המתקדמות שלה מצוידות במערכות למיפוי טקטי לפי דרישה (TMOD) ליישומים צבאיים, HLS, אבטחה, ניהול אסונות, אכיפת חוק ויישומים מסחריים שונים.

סי.אם חומרים מרוכבים

CM חומרים מרוכבים בע"מ הינה חברה ישראלית המתמחה בחומרים מרוכבים לתעשיית התעופה. עם הכנסות של למעלה מ -9 מיליון דולר, היא מייצרת מטוסים, טילים, רכיבי כלי רכב חלליים ומגוון סחורות אחרות.

קומפרטס

Comparts Ltd הינה חלק מקבוצת אבנון והוקמה בשנת 2005. החברה מתמקדת בייצור מל"טים, אך הרחיבה את יכולותיה גם לתעשיית הרכב והמכשור הרפואי. מחלקת המו"פ של Comparts מפתחת ומשפרת ללא הרף את תהליך הייצור שלה ומוצריה.

אלביט מערכות

אלביט מערכות הינה חברת היי-טק בינלאומית המתמחה במוצרים ומערכות ביטחון פנים, כולל כלי טיס צבאים, תעופה מסחרית,  מל"טים ואמצעי לחימה ומעקב. החברות הבנות הגדולות של אלביט מערכות כוללות את אלביט מערכות אמריקה, C4I וסייבר ו- ELS.

אף.בי.אם

כיצרנית מובילה בחלקים מרוכבים, FBM מייצרת רכיבים כמו להבים מסתובבים במהירות גבוהה וציוד מוסמך  NADCAP לחברת בואינג ותעשיית החלל.

משרד ראש הממשלה

משרד ראש ממשלת ישראל אחראי על תיאום העבודה בחטיבות המשנה כמו המשרד לעניינים אסטרטגיים בישראל, השב"כ והמינהל הלאומי לסייבר בישראל.

התעשיה האווירית לישראל

התעשייה האווירית היא ארגון אחראי, בר קיימא ומוביל בשוק הביטחוני והמסחרי ומספקת טכנולוגיות ומערכות משוכללות. IAS מפתחת פתרונות להגנה אווירית, לוויינים, משגרים, מערכות ניהול קרב ותקשורת, מערכות ימיות, תעופה מסחרית ואבטחת סייבר.

כנפית

Kanfit הינה יצרנית מוסמכת AS9100D ו- NADCAP בענפי התעופה והחלל ומכשור רפואי. החברה הוקמה בשנת 1986 ומספקת חלקים ראשוניים ומפורטים, מכלולי משנה ומכלולים מוכנים להתקנה עבור לקוחות כמו חיל האוויר ומשרד הביטחון. כמו כן, היא ספקית מורשית של חלקים ומכלולי משנה עבור Gulfstream, בואינג, לוקהיד מרטין ורבים אחרים.

לייט אנד סטרונג

ללייט אנד סטרונג נוכחות עולמית בתחום התעופה והחלל ונרכשה לאחרונה על ידי קבוצת לוהיה ההודית. החברה מבצעת את הכשרת OTJ בישראל במטרה להבטיח תקני איכות מחמירים לכל מוצריה. חברת Light & Strong מספקת, מעצבת ומייצרת פתרונות OEM בתחום ההגנה והמטוסים העולמיים עם ביצועים מדויקים ויצירתיים.

אורלייט

מתמחה במחקר, תכנון וייצור של חומרים מרוכבים קלים. אורליט כוללת אגף תעופה וחלל, חטיבת רכיבים צבאיים ואגף ארונות פוליאסטר מחוזקים מפיברגלס. היא גם חלוצה וספקית של אריזות תחמושת עמידות באש (FRAC) המשמשות לטנקים ולרכבים קרביים.

רפאל

רפאל מערכות הגנה מתקדמות היא אחת משלוש חברות הביטחון הגדולות בישראל. עם למעלה מ- 8,000 עובדים ומעל 70 שנות ניסיון, ומפתחת מערכות סייבר, הגנה ואבטחה מתקדמות. פתרונות אלו עונים על הצרכים של בסיס לקוחות עולמי המשתרע על לחימה באוויר, ביבשה, ובים.

מכללת שנקר

שנקר הוא בית ספר ישראלי לעיצוב המחזיק במחלקה להנדסת חומרים פולימרים, הנדסת תוכנה, הנדסת תעשייה ועיצוב טקסטיל. המחלקה לעיצוב תעשייתי קיבלה ציון 9 באירופה וביבשת אמריקה על ידי פרסי העיצוב Red Dot Design.

הטכניון

הטכניון, או המכון הטכנולוגי הישראלי, היא אוניברסיטת מחקר ציבורית הממוקמת בחיפה, ישראל. האוניברסיטה הוקמה בשנת 1912 וכעת היא מדורגת בין 100 האוניברסיטאות המובילות בעולם. הטכניון מציע תארים במדע, הנדסה, ניהול תעשייתי ואדריכלות. חברי הסגל שלו כוללים שלושה חתני פרס נובל בכימיה, ולפיכך, למכון תפקיד מרכזי בהיסטוריה של ישראל המודרנית.

iStock-471105469.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
דף הבית | תנאי שימוש | צור קשר
Copyright © 2020. All Rights Reserved.
מצא אותנו

רחוב יהונתן 5, ת.ד 10645

תל-אביב 6908105

ישראל

צור קשר

טלפון| +972-3-6496908

נייד| +972-52-8307723

פקס| +972-3-6486920

דוא"ל| zcang@tangoeng.co.il