carbon-fiber-prepreg-500x500.jpg

הספקים שלנו

 
שווקים עולמיים
בקצות אצבעותיך

טנגו הנדסה פועלת בשותפות מלאה עם יצרנים מהשורה הראשונה בכדי לספק לכם חומרים מרוכבים מהפכניים המניבים תוצאות, עמידות וביצועים מצוינים תוך מחויבות לטביעת רגל סביבתית מופחתת. היחסים האיתנים שלנו עם היצרנים הגלובליים מאפשרים לנו את הגמישות להתאים אישית חומרים לדרישות הספציפיות שלך

 שותפינו העסקיים

Avient

Avient, הידועה רשמית בשם PolyOne- Gordon Composites, היא ספקית שהוקמה בארה"ב של פרופילי קרבון וזכוכית בייצור פולטרוזי. יש לה גם מטה אזורי בסין, ברזיל ולוקסמבורג. החברה מתמקדת בחדשנות החומרים המורכבים שלה בפיתוח פתרונות חומרים בר קיימא.

CFP Composites

CFP Composites היא יצרנית בריטנית שבנתה את מרכז המחזור הגדול בעולם של סיבי פחמן. היא מתמחה בבלוקי פחמן ויש לה פטנטים רבים על מוצרים ותהליכי ייצור ברחבי העולם.

Enflo

חברת Enflo LLC  היא אחת היצרניות הגדולות ביותר של Polytetrafluoroethylene, עם ניסיון של יותר משישה עשורים. יש לה מתקני ייצור בארה"ב ובקנדה. Enflo היא ספקית מובילה של חומרי טפלון ובעלת יכולות לספק פתרונות מעולים בהתאמה אישית באיכות פרימיום

Eurocarbon

Euro carbon היא יצרנית הולנדית המייצרת חיזוקים קלועים וארוגים בתעשיית החומרים המורכבים העולמית. היא מתמחה בקליעה, אריגה צרה ומיכון.

Flex Trim Inc

Flex Trim הינה מובילה עולמית בתחום טכנולוגיות שיוף וגימור ומציעים פיתרון מלא מתחילת התהליך שלך ועד לליטוש סופי. התקדמותה החדשנית מספקת פתרונות גמישים ומותאמים למכונות ייצור קיימות.

Fothergill Engineered Fabrics

Fothergill בדים מהונדסים בע"מ  הינה חלק מקבוצת חברות של Fothergill שהוקמה באנגליה בשנת 1847. היא שוזרת וסורגת מובילה באירופה של סריגי ארמיד, זכוכית ופחמן. החברה גם מומחית בייצור בדים טכניים מהונדסים היברידיים.

HTT Centro Affilatura Srl

HTT SRL הינה חברה איטלקית המתמחה בכלי חיתוך מדויקים לתחום הרכב והחלל. היא פיתחה כלים המוגנים בפטנט מלא של קרביד בקידוח, כרסום קצה, חריצה והטבעה נגד עם ניסיון של עשרות שנים. בבעלותה של החברה מרכז מחקר המחדש פתרונות יעילים וחסכוניים לחידוד, תיקון וחידוש חלקים מכניים.

Kaon P&S

קאון P&S היא חברה דרום קוריאנית עם מחסנים גלובליים באירופה ובצפון אמריקה. היא מתמחה בסרטי איטום מגומי בוטיל לאיטום ובנייה בתעשיות החלל, הרכב ואנרגיה מתחדשת.

Marbocote Ltd

Marcabote Ltd הינה יצרנית ומפיצה ממנצ'סטר של מוצרי קילוף. עם ההתקדמות המתמשכת בטכנולוגיה שלה, היא מייצרת את סרט הקילוף העמיד ביותר המספק את ביצועי השחרור המקסימליים. החברה מוסמכת ISO משלבת יכולות אלה כדי להעניק ללקוחות חיסכון משמעותי בעלויות והטבות בתהליך.

Precision Fabrics Group

קבוצת Precision Fabrics הינה חברה אמריקאית  מוסמכת ISO המתמחה בייצור בדי קילוף ברמה גבוהה במיוחד הנמצאים בשימוש חברות התעופה והחלל הגדולות בעולם

Protech Composites

חברת Protech Composites מארה"ב מתמחה באספקת מוצרים מוגמרים תפורים לפי מפרטי הלקוח, החברה מספקת מגוון מוצרים השונים בשיטות האריגה, גימור, צבעים ותכונות פיזיות.

Robuso Solingen

רובוסו סולינגן הוא יצרן גרמני של פתרונות חיתוך עמידים ברמת דיוק גבוהה ביותר. המזמרה התעשייתית שלו מבטיחה חיתוך נקי העומד בחוק סולינגן ותקנות DIN. רובוסו מספק כלי חיתוך, עיבוד וכלים מכניים לתעשיות הרכב, טורבינת הרוח, התעופה, הטקסטיל והימאות.

Saint-Gobain

סן-גוביין היא חברה צרפתית המפתחת מוצרים מובילים בתעשייה ואמינות גבוהה הכוללים סיבי קוורץ. הפתרונות שלה יושמו בתחומי הרפואה, בטחון וחקר החלל.

Sigmatex

Sigmatex הם יצרנים עצמאים של סיבי פחמן מוספגים מבריטניה. צוות המו"פ המסור שלה מתחדש בטכנולוגיות טקסטיל מובילות ומכונות תוצרת עצמית. Sigmatex מתמחה בבדי פחמן ארוגים ורב-ציריים לתעשיות הרכב, אנרגיית הרוח, האווירונאוטיקה, הספורט והפנאי ברחבי העולם.

Solvay- Cytec

Solvay רכשה את Cytec בשנת 2015 כדי לספק חומרים קלים ומתקדמים לתעשיות האוויריות והרכב. Solvay ידועה כמובילה עולמית ידידותית לסביבה בחומרים, כימיקלים ופתרונות רחבים. באמצעות טנגו הנדסה, היא מספקת חומרים מתכלים מתקדמים, כלים ומכשירי הכנה מבניים התורמים לעתיד בטוח יותר, בר קיימא ונקי יותר.

TE Wire and Cable

TE Wire & Cable LLC הינה יצרנית בארה"ב המספקת צמדים תרמיים מובילים, חוטים מיוחדים וכבלים. במשך יותר משבעה עשורים, מוצריה מספקים רכיבים איכותיים לשווקי חישה וקריאת טמפרטורה.

Toray Advanced Composites

Toray Advanced Composites, הידוע רשמית בשם Tencate Advanced Composites, הוא ספק בינלאומי מוביל בתחום החומרים המרוכבים התרמוסטיים והתרמופלסטיים המתקדמים. הוא מספק כלים קלים ומכשירים מבניים באמצעות טנגו הנדסה לתעשיות התעופה, הצבא, וחקר החלל.

Trelleborg

טרלבורג מובילה עולמית בפתרונות פולימרים מהונדסים מתקדמים. באמצעות טנגו הנדסה, היא מספקת מיקרוספירות זכוכית המשולבות במערכות פולימר ושרף. ניתן להתאים את הטכנולוגיה שלה למפרטי משקל, חוזק ואף כושר ציפה.

Technical Fibre Products (TFP)

TFP פועלת ברחבי העולם באספקת יריעות קלות לא ארוגות, רכיבים בגימור גבוהה ומחסומי אש. עם צוות בית של מדעני חומר ומהנדסים, הפיתוחים שלהם מתוכננים לעמוד בביצועים, תהליכים או דרישות אסתטיות ספציפיות.

Textiles Coated International (TCI)

TCI חברה עולמית שהוקמה בארה"ב ומחזיקה במספר רב של פטנטים בתחומי הפלסטיקה ועיבוד סיבים. הקדמה הטכנולוגית שלה מאפשרות פתרונות הנדסיים ארוכי טווח במגוון תעשיות.

SOFICAR -

Toray Industries

חברת Société des Fibers de Carbone S.A. (SOFICAR) נרכשה על ידי Toray Industries Inc, מותג עולמי שהוקם ביפן, בשנת 2012. היא מתמחה בייצור חומרים מרוכבים מסיבי פחמן באירופה. באמצעות טנגו הנדסה, היא מספקת חומרים חדשניים לתעשיות החלל, התעשייה, הרכב, החלל והצרכנות.

Torr Technologies Inc

חברת Torr Technologies Inc הינה יצרנית בארה"ב המספקת מערכות לאריזת ואקום רב פעמיות או קבועות וכלי ואקום אלסטומריים. מוצריה מתדלקים תעשיות תעופה וחלל, ביטחון, ימי, מו"פ ותעשיות אלקטרוניות. קו המוצרים של חברת Torr Technologies כולל גם יריעות סיליקון בחוזקים גבוהים, משאבות ואקום ואביזרים וכלים בהתאמה אישית לתהליכי ואקום.

Valmiera Glass Group

קבוצת זכוכית ולמיירה הינה היצרנית המובילה באירופה של בדי סיבי זכוכית מרקמים (בדי GT). היא מתמחה בבדים ארוגים עשויים E-glass ו HR-glass. כל חוט מרקם מספק איכויות ספציפיות כגון חום ובידוד אקוסטי

vDijk Pultrusion Products (DPP)

DPP הוקמה בהולנד ומתמחה במוצרי פולטרוזיה בדרגה גבוהה. מכונות הייצור, שפותחו עצמאית, מניבות פרופילי מיקרו-פחמן וסיבי זכוכית בדרגה גבוהה עם חוזק ועמידות גבוהה בלחצים.

iStock-471105469.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
דף הבית | תנאי שימוש | צור קשר
Copyright © 2020. All Rights Reserved.
מצא אותנו

רחוב יהונתן 5, ת.ד 10645

תל-אביב 6908105

ישראל

צור קשר

טלפון| +972-3-6496908

נייד| +972-52-8307723

פקס| +972-3-6486920

דוא"ל| zcang@tangoeng.co.il