top of page
carbon-fiber-prepreg-500x500.jpg

הספקים שלנו

Our Suppliers
001-delivery-box copy.png
שווקים עולמיים
בקצות אצבעותיך

טנגו הנדסה פועלת בשותפות מלאה עם יצרנים מהשורה הראשונה בכדי לספק לכם חומרים מרוכבים מהפכניים המניבים תוצאות, עמידות וביצועים מצוינים תוך מחויבות לטביעת רגל סביבתית מופחתת. היחסים האיתנים שלנו עם היצרנים הגלובליים מאפשרים לנו את הגמישות להתאים אישית חומרים לדרישות הספציפיות שלך

 שותפינו העסקיים
Toray.png

Toray Advanced Composites

Toray Advanced Composites, הידוע רשמית בשם Tencate Advanced Composites, הוא ספק בינלאומי מוביל בתחום החומרים המרוכבים התרמוסטיים והתרמופלסטיים המתקדמים. הוא מספק כלים קלים ומכשירים מבניים באמצעות טנגו הנדסה לתעשיות התעופה, הצבא, וחקר החלל.

unnamed.png

SHD

חברת SHD מייצרת ב3 אתרים בארה"ב אנגליה וסלובניה. החברה פיתחה טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך להספגת בדי קרבון ופיברגלס לכלים ומוצרים

SOFICAR.png

SOFICAR -

Toray Industries

חברת Société des Fibers de Carbone S.A. (SOFICAR) נרכשה על ידי Toray Industries Inc, מותג עולמי שהוקם ביפן, בשנת 2012. היא מתמחה בייצור חומרים מרוכבים מסיבי פחמן באירופה. באמצעות טנגו הנדסה, היא מספקת חומרים חדשניים לתעשיות החלל, התעשייה, הרכב, החלל והצרכנות.

sigmatex.png

Sigmatex

Sigmatex הם יצרנים עצמאים של סיבי פחמן מוספגים מבריטניה. צוות המו"פ המסור שלה מתחדש בטכנולוגיות טקסטיל מובילות ומכונות תוצרת עצמית. Sigmatex מתמחה בבדי פחמן ארוגים ורב-ציריים לתעשיות הרכב, אנרגיית הרוח, האווירונאוטיקה, הספורט והפנאי ברחבי העולם.

AVIENT.png

Avient

Avient, הידועה רשמית בשם PolyOne- Gordon Composites, היא ספקית שהוקמה בארה"ב של פרופילי קרבון וזכוכית בייצור פולטרוזי. יש לה גם מטה אזורי בסין, ברזיל ולוקסמבורג. החברה מתמקדת בחדשנות החומרים המורכבים שלה בפיתוח פתרונות חומרים בר קיימא.

Aerovac-CompositesOne-logo_edited_edited

Aerovac

Aerovac היא יצרנית, מפתחת וספקית גדולה של חומרי תהליך, כלי עבודה ושירותים המשמשים לתהליכי ייצור כגון עירוי ואקום, בדים מוספגים, למינציה של זכוכית ויישומים תעשיתיים אחרים

Eurocarbon.png

Eurocarbon

Euro carbon היא יצרנית הולנדית המייצרת חיזוקים קלועים וארוגים בתעשיית החומרים המורכבים העולמית. היא מתמחה בקליעה, אריגה צרה ומיכון.

fothergill.png

Fothergill Engineered Fabrics

Fothergill בדים מהונדסים בע"מ  הינה חלק מקבוצת חברות של Fothergill שהוקמה באנגליה בשנת 1847. היא שוזרת וסורגת מובילה באירופה של סריגי ארמיד, זכוכית ופחמן. החברה גם מומחית בייצור בדים טכניים מהונדסים היברידיים.

angeloni_group_logo.jpeg

Angeloni group

הינה חברה מובילה בייצור ואספקת חומרי גלם מרוכבים. החברה הוקמה ב 1927 ומתמחה בהזרקת שרף למגוון בדים מתקדמים, בעיקר סיבי פחמן

KAON.png

Kaon P&S

קאון P&S היא חברה דרום קוריאנית עם מחסנים גלובליים באירופה ובצפון אמריקה. היא מתמחה בסרטי איטום מגומי בוטיל לאיטום ובנייה בתעשיות החלל, הרכב ואנרגיה מתחדשת.

logo-redim_edited.png

Leadgo - tech

היא יצרנית של חומרי עזר בתהליכי ייצור בוואקום המשמשים בייצור חלקים מרוכבים.

פריטי ייצור עיקריים: שקי ואקום, בדי הפרדה ושחרור, הדים ויריעות לקילוף, סרטי איטום, רשת אינפוזיה, צינורות ועוטפים ספירליים

TFP.png

Technical Fibre Products (TFP)

TFP פועלת ברחבי העולם באספקת יריעות קלות לא ארוגות, רכיבים בגימור גבוהה ומחסומי אש. עם צוות בית של מדעני חומר ומהנדסים, הפיתוחים שלהם מתוכננים לעמוד בביצועים, תהליכים או דרישות אסתטיות ספציפיות.

torr.png

Torr Technologies Inc

חברת Torr Technologies Inc הינה יצרנית בארה"ב המספקת מערכות לאריזת ואקום רב פעמיות או קבועות וכלי ואקום אלסטומריים. מוצריה מתדלקים תעשיות תעופה וחלל, ביטחון, ימי, מו"פ ותעשיות אלקטרוניות. קו המוצרים של חברת Torr Technologies כולל גם יריעות סיליקון בחוזקים גבוהים, משאבות ואקום ואביזרים וכלים בהתאמה אישית לתהליכי ואקום.

Screen Shot 2020-11-05 at 3.06.11 PM.png

Marbocote Ltd

Marcabote Ltd הינה יצרנית ומפיצה ממנצ'סטר של מוצרי קילוף. עם ההתקדמות המתמשכת בטכנולוגיה שלה, היא מייצרת את סרט הקילוף העמיד ביותר המספק את ביצועי השחרור המקסימליים. החברה מוסמכת ISO משלבת יכולות אלה כדי להעניק ללקוחות חיסכון משמעותי בעלויות והטבות בתהליך.

Precision.png

Precision Fabrics Group

קבוצת Precision Fabrics הינה חברה אמריקאית  מוסמכת ISO המתמחה בייצור בדי קילוף ברמה גבוהה במיוחד הנמצאים בשימוש חברות התעופה והחלל הגדולות בעולם

robuso.png

Robuso Solingen

רובוסו סולינגן הוא יצרן גרמני של פתרונות חיתוך עמידים ברמת דיוק גבוהה ביותר. המזמרה התעשייתית שלו מבטיחה חיתוך נקי העומד בחוק סולינגן ותקנות DIN. רובוסו מספק כלי חיתוך, עיבוד וכלים מכניים לתעשיות הרכב, טורבינת הרוח, התעופה, הטקסטיל והימאות.

HTT.png

HTT Centro Affilatura Srl

HTT SRL הינה חברה איטלקית המתמחה בכלי חיתוך מדויקים לתחום הרכב והחלל. היא פיתחה כלים המוגנים בפטנט מלא של קרביד בקידוח, כרסום קצה, חריצה והטבעה נגד עם ניסיון של עשרות שנים. בבעלותה של החברה מרכז מחקר המחדש פתרונות יעילים וחסכוניים לחידוד, תיקון וחידוש חלקים מכניים.

Untitled-1_edited.png

CFP Composites

CFP Composites היא יצרנית בריטנית שבנתה את מרכז המחזור הגדול בעולם של סיבי פחמן. היא מתמחה בבלוקי פחמן ויש לה פטנטים רבים על מוצרים ותהליכי ייצור ברחבי העולם.

6Qbf0gBD.jpg

Enflo

חברת Enflo LLC  היא אחת היצרניות הגדולות ביותר של Polytetrafluoroethylene, עם ניסיון של יותר משישה עשורים. יש לה מתקני ייצור בארה"ב ובקנדה. Enflo היא ספקית מובילה של חומרי טפלון ובעלת יכולות לספק פתרונות מעולים בהתאמה אישית באיכות פרימיום

TRELLEBORG.png

Trelleborg

טרלבורג מובילה עולמית בפתרונות פולימרים מהונדסים מתקדמים. באמצעות טנגו הנדסה, היא מספקת מיקרוספירות זכוכית המשולבות במערכות פולימר ושרף. ניתן להתאים את הטכנולוגיה שלה למפרטי משקל, חוזק ואף כושר ציפה.

bottom of page